See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach.
Beschreibung: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach w ilościach i o parametrach zawartych w wykazie stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZM 28/230/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 1.
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 1. W przypadku, gdy SWZ nie stanowi inaczej, zapisy SWZ obowiązuję wszystkie części zamówienia jednakowo.
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 2.
Beschreibung: Część zamówienia nr 2
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 3
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 3
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 4.
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 4.
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 5
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 5
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 6
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 6
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 7
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 7
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr7
Los: LOT-0008
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 8
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 8
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 9
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 9
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 10
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 10
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 11
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 11
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr11
Los: LOT-0012
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 12
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 12
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 13
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 13
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 14
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 4
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 15
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 15
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 16
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 16
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 17
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 17
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 18
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 18
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 19
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 19
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 20
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 20
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 21
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 21
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 22
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 22
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 23
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 23
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 24
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 24
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 25
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 25
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 26
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 26
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 27
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 27
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 28
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 28
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 29
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 29
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 30
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 30
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 31
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 31
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 32
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 32
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 33
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 33
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 34
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 34
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 35
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 35
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 36
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 36
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr36
Los: LOT-0037
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 37
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 37
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 38
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 38
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 39
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 39
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 40
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 40
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 41
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 41
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 42
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 42
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 43
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 43
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 44
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 44
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 45
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 45
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 46
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 46
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 47
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 47
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 48
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 48
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Zakup i dostawa drobnego sprzętu i narzędzi medycznych na potrzeby SPZOZ w Puławach - cześć nr 49
Beschreibung: Zał. nr 2 do SWZ - Część nr 49
Interne Kennung: ZM 28/230/2026 - Część nr 49