2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wysokorozdzielczego skaningowego mikroskopu elektronowego z detektorem analizy składu chemicznego EDS
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa, rozładunek, instalacja, uruchomienie wysokorozdzielczego skaningowego mikroskopu elektronowego z detektorem analizy składu chemicznego EDS oraz testowanie systemu wraz z podukładami, zgodnie z parametrami i wymaganiami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ) i przeprowadzenie szkoleń dla 5 pracowników Zamawiającego. 2.Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 296469-2025
Interne Kennung: PRZ/00001/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dyrektywa 2014/24/UE
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38511000 Elektronenmikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück