2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding Arbodienstverlening gemeente Kerkrade
Beschreibung: Momenteel beschikt de gemeente Kerkrade een overeenkomst voor arbodienstverlening die op 31 december 2026 zal eindigen. Per 1 januari 2026 telt de gemeente Kerkrade circa 525 medewerkers die op meerdere locaties binnen de gemeente zijn gevestigd. De organisatie bestaat uit drie domeinen met diverse afdelingen, aangestuurd door drie directeuren en meerdere afdelingshoofden. De griffie ondersteunt de gemeenteraad. In totaal zijn circa veertig leidinggevenden werkzaam binnen de organisatie. Binnen de gemeente wordt gewerkt volgens het eigen-regiemodel. Dit betekent dat de organisatie zelf verantwoordelijk is voor de regie op het verzuimproces. Leidinggevenden voeren de verzuimbegeleiding uit, ondersteund door de adviseur Arbo & Personeelszorg die adviseren over verzuimcasuïstiek. De bedrijfsarts heeft binnen dit model een adviserende en geen beslissende rol. Momenteel beschikt de gemeente Kerkrade een overeenkomst voor arbodienstverlening die op 31 december 2026 zal eindigen. Per 1 januari 2026 telt de gemeente Kerkrade circa 525 medewerkers die op meerdere locaties binnen de gemeente zijn gevestigd. De organisatie bestaat uit drie domeinen met diverse afdelingen, aangestuurd door drie directeuren en meerdere afdelingshoofden. De griffie ondersteunt de gemeenteraad. In totaal zijn circa veertig leidinggevenden werkzaam binnen de organisatie. Binnen de gemeente wordt gewerkt volgens het eigen-regiemodel. Dit betekent dat de organisatie zelf verantwoordelijk is voor de regie op het verzuimproces. Leidinggevenden voeren de verzuimbegeleiding uit, ondersteund door de adviseur Arbo & Personeelszorg die adviseren over verzuimcasuïstiek. De bedrijfsarts heeft binnen dit model een adviserende en geen beslissende rol.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente Kerkrade hanteert voor deze Europese aanbesteding de openbare procedure. De aanbesteding geschiedt op basis van de algemene Europese Richtlijn 2014/24/EU per 1 juli 2016 in de Nederlandse wetgeving geïmplementeerd door middel van de Aanbestedingswet.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Arbodiensten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties tot verlenging. De gemeente Kerkrade is voornemens een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor een initiële looptijd van drie jaar. De overeenkomst gaat in op 1 januari 2027 en eindigt op 31 december 2029. Daarna bestaat de mogelijkheid om de overeenkomst tweemaal met twee jaar te verlengen (3+2+2).