2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów stomatologicznych w 12 pakietach dla potrzeb Uniwersyteckiego Centrum Stomatologicznego GUMed Sp. z o. o.
Beschreibung: Zmiany i wyjaśnienie treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1279060 Wynik dotyczy Pakietu 5 – akcesoria stomatologiczne - postępowanie unieważniono
Vorherige Bekanntmachung: 188587-2026
Interne Kennung: 2/2026/materiały stomatologiczne
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141800 Zahnärztliches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sukcesywna dostawa materiałów stomatologicznych w 12 pakietach dla potrzeb Uniwersyteckiego Centrum Stomatologicznego GUMed Sp. z o. o.