See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO NIEJAŁOWEGO – CZ. II.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego - zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZOZ.DZP.261.38.PN.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 11 – JEDNORAZOWE WKŁADY I POJEMNIKI
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 12 – ZŁĄCZE ODDECHOWE DO KAPNOMETRU EMMA
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 13 – UCHWYTY DO RUREK INTUBACYJNYCH
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 14 – MASKA KRTANIOWA
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 15 – ELEKTRODY DO EEG
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 16 - BRONCHOSKOPIA
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 17 – ELEKTRODA BIERNA DO APARATU ELEKTROCHIRURGICZNEGO ERBE VIO - 300
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 18 -UCHWYT ELEKTROD MONOPOLARNYCH, ELEKYTRODY CZYNNE
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 19 – SPRZĘT DO ELEKTROKOAGULACJI APARATEM ELEKTROCHIRURGICZNYM ES 350 EMED
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 20 – RURKA SSĄCO-PŁUCZĄCA DO ZABIEGÓW LAPAROSKOPOWYCH
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 21 – POJEMNIKI NA PREPARATY HIS-PATOLOGICZNE
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 22 – MATA KLEJĄCA, ZATRZYMUJĄCA ZANIECZYSZCZENIA
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 23 – GOLARKI JEDNORAZOWE
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET 24 – ELEKTRODY DO EEG
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET 25 – OSTRZA DO STRZYGARKI CHIRURGICZNEJ
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET 26 – PRZYRZĄD DO TRENINGU ODDECHOWEGO
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET 27 – SAMOPRZYLEPNE ELEKTRODY DO TENS