453786-2025 - Wettbewerb
Polen – Säcke und Beutel – DOSTAWA – JEDNORAZOWA SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW ORAZ ŚRODKÓW PROFILAKTYKI OCHRONY ŚRODOWISKA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA – JEDNORAZOWA SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW ORAZ ŚRODKÓW PROFILAKTYKI OCHRONY ŚRODOWISKA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – JEDNORAZOWA SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW ORAZ ŚRODKÓW PROFILAKTYKI OCHRONY ŚRODOWISKA wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungMAT/191/AK/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust.2 ustawy Pzp zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1 ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39530000 Teppiche, Matten und Läufer, 39831240 Putzmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelSPRZEDAŻ MATERIAŁÓW ORAZ ŚRODKÓW PROFILAKTYKI OCHRONY ŚRODOWISKA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – JEDNORAZOWA SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW ORAZ ŚRODKÓW PROFILAKTYKI OCHRONY ŚRODOWISKA wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający informuje, iż w niniejszym postępowaniu nie przewiduje udzielenia zamówień opcjonalnych.