453786-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – SO7 LŮŽKOVÝ PAVILON S LABORATOŘEMI A URGENTNÍM PŘÍJMEM KLATOVSKÉ NEMOCNICE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSO7 LŮŽKOVÝ PAVILON S LABORATOŘEMI A URGENTNÍM PŘÍJMEM KLATOVSKÉ NEMOCNICE
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dostavba jihozápadní části Monobloku Klatovské nemocnice v podobě novostavby pavilonu spojeného s monoblokem prostřednictvím komunikačních krčků. Výstavba zahrnuje lůžkovou část, laboratoře a urgentním příjmem. Součástí plnění jsou kompletní stavební práce a související inženýrské činnosti.
Interne KennungSO7 LŮŽKOVÝ PAVILON S LABORATOŘEMI A URGENTNÍM PŘÍJMEM KLATOVSKÉ NEMOCNICE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUvedeno v zadávací dokumentaci
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny jsou podrobně popsány v Závazném návrhu smlouvy