See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup subskrypcji licencji oraz wsparcia w zakresie technologii i sprzętu firmy Palo Alto na okres 24 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup subskrypcji licencji oraz wsparcia w zakresie technologii i sprzętu firmy Palo Alto na okres 24 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung: 352483-2025
Interne Kennung: ZP/PH/271/III-103/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z potrzeby zachowania ciągłości ochrony FireWall dla DataCenter. Wymagania w tym zakresie reguluje nowa dyrektywa UE – NIS2 obowiązująca od października 2024 i nakładająca szczególna odpowiedzialność na organizację za bezpieczeństwo IT.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup subskrypcji licencji oraz wsparcia w zakresie technologii i sprzętu firmy Palo Alto na okres 24 miesięcy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY