See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Bocheńskiego w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z kompleksowym zimowym utrzymaniem dróg powiatowych położonych na terenie powiatu bocheńskiego w sezonie zimowym 2026/2027, zgodnie z załączonymi wykazami dróg. Łączna orientacyjna długość dróg objętych zamówieniem wynosi 283,148 km, a łączna długość chodników objętych zamówieniem wynosi 79,902 km (przy 1,5 metrowej szerokości odśnieżania). Długości dróg i chodników (w km) są ilościami orientacyjnymi, przedstawionymi w celu przygotowania oferty. Zamawiający nie przewiduje ponoszenia dodatkowych kosztów w przypadku różnicy między długościami załączonego wykazu dróg, a stanem faktycznym (dotyczy to również odśnieżania zatok autobusowych, parkingów). 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na osiem części - rejonów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ oraz w Specyfikacji technicznej – załącznik nr 12 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 11 do SWZ
Interne Kennung: ZP.271.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część / Rejon I: teren Gminy Drwinia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z kompleksowym zimowym utrzymaniem dróg powiatowych położonych na terenie powiatu bocheńskiego w sezonie zimowym 2026/2027 - Część / Rejon I: część terenu Gminy Drwinia - do odśnieżania: 25,534 km dróg, 2,718 km chodników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część / Rejon II: część terenu Gminy Bochnia, część terenu Gminy Rzezawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z kompleksowym zimowym utrzymaniem dróg powiatowych położonych na terenie powiatu bocheńskiego w sezonie zimowym 2026/2027 - Część / Rejon II: część terenu Gminy Bochnia, część terenu Gminy Rzezawa - do odśnieżania: 44,613 km dróg, 10,484 km chodników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część / Rejon III: część terenu Gminy Rzezawa, część terenu Gminy Bochnia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z kompleksowym zimowym utrzymaniem dróg powiatowych położonych na terenie powiatu bocheńskiego w sezonie zimowym 2026/2027 - Część / Rejon III: część terenu Gminy Rzezawa, część terenu Gminy Bochnia - do odśnieżania: 37,827 km dróg, 14,983 km chodników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część / Rejon IV: część terenu Gminy Nowy Wiśnicz, część terenu Gminy Lipnica Murowana
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z kompleksowym zimowym utrzymaniem dróg powiatowych położonych na terenie powiatu bocheńskiego w sezonie zimowym 2026/2027 - Część / Rejon IV: część terenu Gminy Nowy Wiśnicz, część terenu Gminy Lipnica Murowana - do odśnieżania: 39,181 km dróg, 13,444 km chodników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część / Rejon V: część terenu Gminy Lipnica Murowana, część terenu Gminy Żegocina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z kompleksowym zimowym utrzymaniem dróg powiatowych położonych na terenie powiatu bocheńskiego w sezonie zimowym 2026/2027 - Część / Rejon V: część terenu Gminy Lipnica Murowana, część terenu Gminy Żegocina - do odśnieżania: 17,148 km dróg, 4,452 km chodników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część / Rejon VI: część terenu Gminy Żegocina, część terenu Gminy Trzciana, część terenu Gminy Łapanów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z kompleksowym zimowym utrzymaniem dróg powiatowych położonych na terenie powiatu bocheńskiego w sezonie zimowym 2026/2027 - Część / Rejon VI: część terenu Gminy Żegocina, część terenu Gminy Trzciana, część terenu Gminy Łapanów - do odśnieżania: 30,025 km dróg, 12,769 km chodników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część / Rejon VII: część terenu Gminy Łapanów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z kompleksowym zimowym utrzymaniem dróg powiatowych położonych na terenie powiatu bocheńskiego w sezonie zimowym 2026/2027 - Część / Rejon VII: część terenu Gminy Łapanów - do odśnieżania: 28,477 km dróg, 4,318 km chodników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część / Rejon VIII: część terenu Gminy Łapanów, część terenu Gminy Bochnia, część terenu Gminy Nowy Wiśnicz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z kompleksowym zimowym utrzymaniem dróg powiatowych położonych na terenie powiatu bocheńskiego w sezonie zimowym 2026/2027 - Część / Rejon VIII: część terenu Gminy Łapanów, część terenu Gminy Bochnia, część terenu Gminy Nowy Wiśnicz - do odśnieżania: 60,343 km dróg, 16,734 km chodników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część 8