4538-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Installation von meteorologischer Ausrüstung – DNS – Měření větru prostřednictvím technologie LiDAR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS – Měření větru prostřednictvím technologie LiDAR
BeschreibungPředmětem plnění jednotlivých veřejných zakázek, zadávaných v rámci zavedeného DNS, bude měření větrných podmínek a vertikálního profilu větru v lokalitách plánovaných větrných elektráren v České republice pomocí zařízení LiDAR. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne KennungN006/26/V00000107
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51215000 Installation von meteorologischer Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje práva: (a) kdykoliv zadávací řízení zrušit, nejpozději však do zavedení DNS, (b) změnit nebo doplnit dodatkem k zadávací dokumentaci zadávací podmínky před uplynutím lhůty pro podání žádostí o účast a kdykoli v průběhu doby trvání zavedeného DNS.