45381-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – Usługa utrzymania porządku i czystości na ulicach miasta Biała Podlaska w 2026 r., poprzez oczyszczenie ulic przy krawężnikach po sezonie zimowym oraz zamiatanie jezdni
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania porządku i czystości na ulicach miasta Biała Podlaska w 2026 r., poprzez oczyszczenie ulic przy krawężnikach po sezonie zimowym oraz zamiatanie jezdni
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania porządku i czystości na ulicach miasta Biała Podlaska poprzez oczyszczenie ulic przy krawężnikach po okresie zimowym oraz zamiatanie jezdni. 2. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV): Główny przedmiot: 90610000-6 (Usługi sprzątania i zamiatania ulic) 3. Zakres przedmiotu zamówienia określonego w ust.1 obejmuje: 1) jednorazowe obustronne oczyszczenie jezdni przy krawężnikach z piasku i innych zanieczyszczeń po okresie zimowym, rozpoczynające proces stałego oczyszczania ulic, zgodnie z wykazem zawartym w Załączniku nr 1 do SWZ; 2) obustronne oczyszczanie jezdni ulic przy krawężnikach, pasami o szerokości 2,50m, zamiatanie jezdni przy wysepkach dzielących ruch na skrzyżowaniach, przy łukach na skrzyżowaniach do ich końca oraz przy krawężnikach zatok autobusowych, wraz z wywozem zanieczyszczeń, 4. Usługi zamiatania jezdni prowadzone będą przez okres około 9 miesięcy (w zależności od warunków atmosferycznych), przez 6 dni w tygodniu (poniedziałek ÷ sobota z wyjątkiem dni świątecznych.) zgodnie z harmonogramu zawierającym częstotliwość zamiatania poszczególnych ulic, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 5. Wszystkie zanieczyszczenia i odpady usuwane w ramach usług powinny być wywiezione do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych „RIPOK” przy ul. Ekologicznej 1 w Białej Podlaskiej. 6. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych.
Interne Kennung: ZP.271.3.3.2026.MCH2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001