See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/085/25 Dostawa urządzeń chłodniczych – 4 pakiety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń chłodniczych – 4 pakiety na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: ZP/CZD/085/25 Dostawa urządzeń chłodniczych – 4 pakiety
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Zamrażarka do kontrolowanego mrożenia/rozmrażania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Zamrażarki z kontrolowaną szybkością mrożenia wraz z niezbędnym wyposażeniem, montażem, walidacją i przeglądami gwarancyjnymi Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz oraz w zal. nr 1 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 1 Zamrażarka do kontrolowanego mrożenia/rozmrażania
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Zamrażarka niskotemperaturowa szafowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Zamrażarki niskotemperaturowej szafowej: Szafowa, układ pionowy Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz oraz w zal. nr 1 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 2 Zamrażarka niskotemperaturowa szafowa
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Chłodziarka laboratoryjna podblatowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa chłodziarki laboratoryjnej podblatowej. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz oraz w zal. nr 1 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 3 Chłodziarka laboratoryjna podblatowa
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Chłodziarko-zamrażarka laboratoryjna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Chłodziarko-zamrażarki laboratoryjnej Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz oraz w zal. nr 1 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 4 Chłodziarko-zamrażarka laboratoryjna