2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEPŠIE E-GOV SLUŽBY INFORMAČNÉHO SYSTÉMU SPRACOVÁVANIA BEZPEČNOSTNÝCH SPISOV NBÚ
Beschreibung: Predmetom zákazky je výber zhotoviteľa pre optimalizáciu a zefektívnenie využívania IS SBS v oblasti koncových služieb využívaných občanmi a podnikateľmi. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú uvedené v neutajovanej časti opisu predmetu zákazky, ktorý tvorí prílohou č. 1 týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: 00577/2026/KÚ/OSMS-008
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212422 Entwicklung von Softwarereihen
5. Los
Los: LOT-0001