453859-2026 - Ergebnis
Tschechien – Auftausalz – Rámcová dohoda na dodávku volně ložené posypové soli na zimní údržbu 2025/2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávku volně ložené posypové soli na zimní údržbu 2025/2028
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, na základě které budou zadávány veřejné zakázky na dodávky. Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky cca 99.400 tun volně ložené posypové soli granulace F, včetně dopravy na jednotlivá cestmistrovství a střediska zadavatele po dobu účinnosti rámcové dohody.
Interne Kennung: N-DO-16-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Rámcová dohoda bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a jedním dodavatelem.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody, a to možnost navýšit množství dodávky zboží nad předpokládané množství uvedené v příloze A1. Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody, a to v případě, že v průběhu trvání rámcové dohody dojde k ukončení výroby předmětu plnění. V takovém případě musí dodavatel zrušené zboží nahradit zbožím ve stejné nebo lepší kvalitě a ve stejné nabídkové ceně. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody, a to v podobě indexační doložky uvedené v návrhu rámcové dohody (příloha B2 zadávací dokumentace). Pokud dojde v průběhu zadávacího řízení k potřebě změny závazku, bude zadavatel postupovat v souladu s § 222 zákona.