2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pravidelný servis, údržba a opravy výtahů a plošin ve správě OŘ Ostrava 2024-2027
Beschreibung: Servis, prohlídky, revize, údržba, opravy a havarijní zásahy výtahů a plošin pro dopravu osob (určená technická zařízení dopravní), včetně pravidelného monitoringu v rámci celého obvodu Oblastního ředitelství Ostrava.
Interne Kennung: 63524115 - 63524116
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pravidelný servis, údržba a opravy výtahů a plošin ve správě OŘ Ostrava 2024-2027 - oblast Ostrava
Beschreibung: Servis, prohlídky, revize, údržba, opravy a havarijní zásahy výtahů a plošin pro dopravu osob (určená technická zařízení dopravní), včetně pravidelného monitoringu v obvodu Oblastního ředitelství Ostrava pro oblast Ostrava.
Interne Kennung: 63524115
Los: LOT-0002
Titel: Pravidelný servis, údržba a opravy výtahů a plošin ve správě OŘ Ostrava 2024-2027 - oblast Olomouc
Beschreibung: Servis, prohlídky, revize, údržba, opravy a havarijní zásahy výtahů a plošin pro dopravu osob (určená technická zařízení dopravní), včetně pravidelného monitoringu v obvodu Oblastního ředitelství Ostrava pro oblast Olomouc.
Interne Kennung: 63524116