2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procedura konkursu ofert lub rokowań prowadzonych na podstawie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
Beschreibung: Postępowanie w trybie KO w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie stomatologiczne w zakresie ŚWIADCZENIA CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ I PERIODONTOLOGII
Interne Kennung: Procedura nr 2020/001/BO/KONTR/6.07
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85131000 Dienstleistungen von Zahnarztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: postępowanie 07-25-000129/STM/07/1/07.0000.220.02/01 ŚWIADCZENIA CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ I PERIODONTOLOGII
Beschreibung: Postępowanie prowadzone w trybie konkursu ofert w celu zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie stomatologiczne w zakresie ŚWIADCZENIA CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ I PERIODONTOLOGII
Interne Kennung: 07-25-000129/STM/07/1/07.0000.220.02/01