2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie aparatów do fakoemulsyfikacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie aparatów do fakoemulsyfikacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie aparatów do fakoemulsyfikacji