See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Betaalterminals
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met één dienstverlener voor de aankoop, huur en het onderhoud van betaalterminals en de afhandeling van financiële transacties via deze betaalterminals.
Interne Kennung: District09-G001092
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: District09-G001092 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: District09-G001092
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30000000 Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1