See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouw STEM-toren
Beschreibung: Bouw STEM-toren
Interne Kennung: PPP0FG-938/6396/2025-037
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-037_1
454036-2026 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden – Bouw STEM-toren
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouw STEM-toren
Beschrijving: Bouw STEM-toren
Interne identificatiecode: PPP0FG-938/6396/2025-037
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-037_1