454042-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Reklamedienste – Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego festiwalu filmowego pn. „34. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego ToruńCAMERIMAGE 2026”.
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPromocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego festiwalu filmowego pn. „34. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego ToruńCAMERIMAGE 2026”.
BeschreibungPromocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego festiwalu filmowego pn. „34. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego ToruńCAMERIMAGE 2026”.
Interne KennungZW-I.272.59.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
LosLOT-0001