2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Onderwijzend Personeel (OP)
Beschreibung: Het op afroep voorzien in gekwalificeerd onderwijzend personeel op detacheringsbasis voor het (bekostigd) onderwijs van Yonder. Binnen deze overeenkomst zal met name onderwijzend personeel (docenten, instructeurs en onderwijsassistenten) worden afgeroepen ten behoeve van (korte) vervanging en tijdelijke invulling van: - Docenten voor het Voortgezet onderwijs (VMBO) - Docenten voor de algemene MBO vakken als Nederlands, Engelse taal, burgerschap en Rekenen - Docenten voor de MBO beroeps specifieke vakken - Docenten voor het Entree onderwijs - Docenten voor Schakel onderwijs - NT2 docenten Voor de inzet van docenten als ZZP’er is een andere overeenkomst gesloten. Hetzelfde geldt voor de inzet van surveillanten. Die inhuur valt derhalve buiten de scope van de onderhavige opdracht. Dit geldt ook voor de inhuur van onderwijzend personeel voor NCVB Bedrijfsopleidingen. De omvang van de opdracht is afgelopen jaren divers geweest. De maximale omvang van de opdracht wordt gesteldop € 5.000.000 inclusief btw. Aan dat bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inhuur OP
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1