2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Miasto Skalne Ulina Park”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Miasto Skalne Ulina Park. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: Część 1: 1) Miasto Skalne Ulina Park - budowa labiryntu wraz z infrastrukturą towarzyszącą. 2) Miasto Skalne Ulina Park – budowa budynku usługowego z wiatą wraz z infrastrukturą towarzyszącą. 3) Miasto Skalne Ulina Park – budowa miasteczka ruchu drogowego dla dzieci. Część 2: Miasto Skalne Ulina Park – zakup i dostawa 25 sztuk fabrycznie nowych elektrycznych samochodów dla dzieci oraz wykonanie, dostawa i montaż elementów otoczenia miasteczka ruchu drogowego Część 3: Miasto Skalne Ulina Park – budowa bezobsługowego parku linowego Część 4: Miasto Skalne Ulina Park – dostawa, instalacja oraz uruchomienie fabrycznie nowego symulatora
Interne Kennung: RIR.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37527200 Spielzeugfahrzeuge, 45212130 Bau von Vergnügungsparks, 45111291 Erschließungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część 1: 1) Miasto Skalne Ulina Park - budowa labiryntu wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę labiryntu w miejscowości Ulina Wielka (działka ewid. nr 589). Labirynt o wymiarach 16,3x29,9 m wykonać należy w postaci ścian z koszy gabionowych wypełnionych kruszywem, kosze mocowane do słupków stalowych z rur kwadratowych ocynkowanych 80x80x3, dł. 2,0 m. Przewidziano wysokość ścian labiryntu na 150 cm, szerokość przejść 130 cm, grubość ścian gabionowych 30 cm, 5 wejść. Do labiryntu prowadzą dwa dojścia o szerokości 2 m od istniejących ścieżek spacerowych. Dzięki zaprojektowaniu przestawnych przegród labirynt ma wiele możliwości kształtowania tras. Przed głównym wejściem zaplanowano siedzisko, miejsce na tablicę informacyjną. Przy obu dojściach zakłada się usytuowanie koszy na śmieci. Zamówienie zrealizować należy na podstawie dokumentacji projektowej pn.: „Budowa labiryntu wraz z dojściem na terenie kamieniołomu w Ulinie Wielkiej”. 2) Miasto Skalne Ulina Park – budowa budynku usługowego z wiatą wraz z infrastrukturą towarzyszącą: Przedmiotem zamówienia jest: • Budowa parterowego budynku usługowego o konstrukcji murowanej z zapleczem technicznym i socjalnym z przeznaczeniem na cele rekreacyjne wraz z instalacjami wewnętrznymi: wodociągową, kanalizacji sanitarnej, wentylacji mechanicznej, elektrycznymi, teletechnicznymi oraz przyległej wiaty do przechowywania i obsługi samochodów elektrycznych dla dzieci, • Wykonanie zewnętrznych instalacji i przyłączy: wodociągowego, kanalizacji sanitarnej ze szczelnym zbiornikiem na nieczystości ciekłe, elektroenergetycznego (WLZ), oświetlenia terenu, monitoringu wizyjnego, • Wykonanie elementów zagospodarowania terenu (nawierzchni utwardzonych, dojść i dojazdów, plantowanie i porządkowanie terenu), na działkach ewid. nr 563, 564, 565, 566, 567, 568/3, 568/4, 664. Zamówienie zrealizować należy na podstawie dokumentacji projektowej pn.: „Budowa budynku usługowego, wraz z instalacjami wewnętrznymi: wodociągową, kanalizacji sanitarnej, wentylacji mechanicznej, elektrycznymi, teletechnicznymi, wraz z zagospodarowaniem terenu, w tym: budową kanalizacji sanitarnej (w tym budową szczelnego zbiornika na fekalia o poj. 10m3), oświetlenia terenu oraz budową obiektu małej architektury w postaci placu zabaw w formie szkoły nauki jazdy i parku linowego (objęty odr. opracowaniem), ogrodzeniem, utwardzonymi dojściami i dojazdem a także placem na pojemniki na odpady na terenie rewitalizowanego kamieniołomu w m. Ulina Wielka.” 3) Miasto Skalne Ulina Park – budowa miasteczka ruchu drogowego dla dzieci: Przedmiot zamówienia obejmuje budowę miasteczka ruchu drogowego dla dzieci w miejscowości Ulina Wielka (działki ewid. nr 563, 564, 565). Miasteczko przeznaczone będzie do nauki zasad ruchu drogowego w formie praktycznej. Układ drogowy o nawierzchni mineralno-bitumicznej asfaltowej uzupełniony o rondo i skrzyżowania. Oznakowanie poziome (linie segregacyjne, przejścia dla pieszych, strzałki kierunkowe) malowane. Wszystkie elementy infrastruktury drogowej muszą spełniać normy bezpieczeństwa i posiadać wymagane certyfikaty oraz dopuszczenia. Zamówienie zrealizować należy na podstawie dokumentacji projektowej pn.: „Budowa budynku usługowego, wraz z instalacjami wewnętrznymi: wodociągową, kanalizacji sanitarnej, wentylacji mechanicznej, elektrycznymi, teletechnicznymi, wraz z zagospodarowaniem terenu, w tym: budową kanalizacji sanitarnej (w tym budową szczelnego zbiornika na fekalia o poj. 10m3), oświetlenia terenu oraz budową obiektu małej architektury w postaci placu zabaw w formie szkoły nauki jazdy i parku linowego (objęty odr. opracowaniem), ogrodzeniem, utwardzonymi dojściami i dojazdem a także placem na pojemniki na odpady na terenie rewitalizowanego kamieniołomu w m. Ulina Wielka.”
Interne Kennung: RIR.271.1.2025 - Część 1
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111291 Erschließungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45262500 Maurerarbeiten, 45421152 Installation von Trennwänden, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45432000 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, Wandverkleidungs- und Tapezierarbeiten, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 45442000 Auftrag von Schutzanstrichen, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331210 Installation von Lüftungsanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część 2: Miasto Skalne Ulina Park – zakup i dostawa 25 sztuk fabrycznie nowych elektrycznych samochodów dla dzieci oraz wykonanie, dostawa i montaż elementów otoczenia miasteczka ruchu drogowego: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 25 sztuk fabrycznie nowych elektrycznych samochodów dla dzieci oraz wykonanie, dostawa i montaż elementów otoczenia miasteczka ruchu drogowego. Dostawa samochodów oraz elementów otoczenia miasteczka ruchu drogowego zgodnie z opisaną specyfikacją techniczną. Miejsce dostawy i realizacji: działki ewid. nr 563, 564, 565 obręb Ulina Wielka
Interne Kennung: RIR.271.1.2025 - Część 2
Haupteinstufung (cpv): 37527200 Spielzeugfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 45112720 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Sport- und Freizeitanlagen, 34999400 Maßstäbliche Modelle, 34922100 Straßenmarkierungen
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Część 3: Miasto Skalne Ulina Park – budowa bezobsługowego parku linowego: Przedmiot zamówienia obejmuje budowę bezobsługowego parku linowego w miejscowości Ulina Wielka (działki ewid. nr 566, 567). Park linowy – Smart Park to ogólnodostępny obiekt rekreacyjny dla dzieci i dorosłych składający się z głównej wieży multifunkcyjnej ze zjeżdżalniami oraz domków zamocowanych na różnych wysokościach, na stalowych słupach połączonych z żelbetowymi fundamentami. Stanowiska połączone są ze sobą mostami linowymi wyposażonymi dodatkowo w przeszkody.
Interne Kennung: RIR.271.1.2025 - Część 3
Haupteinstufung (cpv): 45212130 Bau von Vergnügungsparks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 37500000 Spiele und Spielwaren; Schaustellerunternehmen, 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Część 4: Miasto Skalne Ulina Park – dostawa, instalacja oraz uruchomienie fabrycznie nowego symulatora: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja oraz uruchomienie fabrycznie nowego symulatora wraz ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem symulacyjnym w budynku usługowym zlokalizowanym na obszarze kamieniołomu w miejscowości Ulina Wielka (budynek powstanie w ramach realizacji części nr 1 niniejszego zamówienia).
Interne Kennung: RIR.271.1.2025 - Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 32321300 Audiovisueller Bedarf