454115-2026 - Ergebnis
Polen – Kupons – Zakup bonów towarowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup bonów towarowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa bonów towarowych różnego przeznaczenia w formie znaków legitymacyjnych na okaziciela, podlegających wymianie na towary lub usługi dla pracowników MSZ/PLSZ oraz ich dzieci w wieku do lat 16 do wykorzystania w placówkach handlowo-usługowych na terenie Polski (w szczególności na terenie miasta stołecznego Warszawy) o nominale 50 zł i łącznej wartości nominalnej nie przekraczającej 3 800 000,00 zł (trzy miliony osiemset tysięcy złotych), w postaci papierowej (talonów). Dostawa będzie realizowana w dwóch transzach o wartości nominalnej w wysokości 1 900 000,00 zł każda, z zastrzeżeniem pkt 1.2 OPZ. Łączna liczba bonów wyniesie 76 000 sztuk, po 38 000 sztuk w każdej transzy, z zastrzeżeniem pkt 1.2 OPZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na bony towarowe w formie elektronicznych kart płatniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungBP.260.22.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199750 Kupons
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199750 Kupons
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup bonów towarowych
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. prawo do zmniejszenia lub zwiększenia wartości nominalnej każdej transzy bonów, nie więcej niż o 10% wartości każdej z nich z zastrzeżeniem, że łączna wartość nominalna bonów nie przekroczy 3 800 000,00 zł.