2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvodidlové systémy vrátane príslušenstva
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie nových oceľových zvodidiel vrátane príslušenstva, demontáž poškodených aj nepoškodených súčastí, odvoz týchto súčastí na určené miesto a montáž nových súčastí pre cesty a mosty v správe a údržbe Správy ciest Prešovského samosprávneho kraja. Požadované zvodidlové systémy : Zvodidlový systém JSNH4 vrátane príslušenstva Zvodidlový systém stalprodukt vrátane príslušenstva Zvodidlový systém CAR vrátane príslušenstva Zvodidlový systém BRBV vrátane príslušenstva Zvodidlový systém ZMS4-H2 vrátane príslušenstva
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928000 Straßenmobiliar
5. Los
Los: LOT-0001