2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správa, běžná údržba, provoz a opravy veřejného, vánočního a slavnostního osvětlení a energetických zdrojů na území statutárního města Děčín v letech 2026 – 2031
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je ze strany zhotovitele provádět na základě smlouvy pro objednatele dle jednotlivých pokynů a v souladu se smluvně sjednaným harmonogramem prací dílo spočívající ve správě, běžné údržbě, provozu a opravách veřejného osvětlení, rozvaděčů veřejného osvětlení, vánočního a slavnostního osvětlení, a energetických zdrojů (v souhrnu dále jen „spravovaná zařízení“) na území statutárního města Děčín a v jeho vlastnictví tak, aby byla zajištěna stálá funkčnost všech bodů veřejného osvětlení, trvale nasvícených míst.
Interne Kennung: P25V00000624
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ v případě ukončení smluvního vztahu jinak než jeho splněním, tj. předčasným ukončením využít možnosti a oslovit účastníka, který se umístil v hodnocení na druhém místě a splnil podmínky kvalifikačních předpokladů v rámci této veřejné zakázky a vyzvat ho k dokončení předmětu plnění za podmínek jím deklarovaných v zadávacím řízení. Toto vše za podmínky, že součástí ukončení smluvního závazku mohou být uplatněna sankční ujednání proti původnímu zhotoviteli a s tím, že účastník, který byl vyhodnocen, jako druhý v pořadí bude akceptovat podmínky jím uvedené v nabídce. Toto vše může zadavatel uplatnit nejpozději do 6 měsíců ode dne uzavření smlouvy s původním zhotovitelem