2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systeem Bestuurlijke Besluitvorming gemeenten Heemstede en Bloemendaal
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van één hoofdaannemer voor levering, implementatie en ondersteuning van een toekomstbestendige, veilige en gebruiksvriendelijke SaaS oplossing ter ondersteuning van het bestuurlijke besluitvormingsproces van College en Raad binnen beide gemeenten. Zie verder het Aanbestedingsdocument voor een volledige beschrijving. Zie voor alle informatie de beschrijvingen in het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: HMS 202303 2300100
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties tot uitbreiding De gemeenten behouden zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst de oplossing uit te breiden met één of meer van de volgende onderdelen of vergelijkbare uitbreidingen die binnen de scope van de aanbesteding passen: - Uitbreiding functionaliteit bestuurlijke besluitvorming - Aanpassingen op grond van gewijzigde wet- en regelgeving - Integratie met aanvullende informatievoorziening - Digitale toegankelijkheid en burgerinteractie - Doorontwikkeling met innovatieve technologieën Zie verder het Aanbestedingsdocument voor alle overige informatie.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: HMS 202303 2300100
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: