See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych na liniach autobusowych
Beschreibung: A. Część I zadanie: 173/21_N10/03_125/03 – 155,808 km, autobus typu PN (powszedni_powszedni, niedziela_powszedni); zadanie: 173/03 – 121,046 km, autobus typu PN (powszedni); zadanie: 173/21_N10/03_147/23 – 159,247 km, autobus typu PN (piątek_sobota, sobota_niedziela, powszedni_święto); zadanie: 197/02 – 59,943 km, autobus typu PN (powszedni). B. Część II zadanie: K/03_134/02_141/17 – 89,024 km, autobus typu SN (powszedni); zadanie: 135/03 – 91,179 km, autobus typu SN (powszedni); zadanie: 135/02 – 53,931 km, autobus typu SN (powszedni); zadanie: 135/01 – 220,456 km, autobus typu SN (powszedni); zadanie: K/09 – 93,710 km, autobus typu SN (powszedni); zadanie: 125/03_105/04_125/7 – 203,259 km, autobus typu SN (sobota); C. Część III zadanie: 141/02 – 191,526 km, autobus typu SN (powszedni szkolny); zadanie: 125/04_141/02 – 281,500 km, autobus typu SN (powszedni ferie i wakacje); zadanie: 141/06 – 252,946 km, autobus typu SN (powszedni szkolny); zadanie: 141/06 – 188,864 km, autobus typu SN (powszedni ferie i wakacje); zadanie: 209/01_182/10_134/03_182/7 – 244,442 km, autobus typu SN (powszedni); zadanie: 134/01_182/05 – 216,327 km, autobus typu SN (powszedni). zadanie: 105/06_125/05 – 202,542 km autobus typu SN (powszedni) zadanie: 182/02 - 145,187 km, autobus typu SN (sobota); Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera par.4 SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 717230-2024
Interne Kennung: PKA/PN-2/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 PZP, zachodzi pilna potrzeba:
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: A. Część I
Beschreibung: zadanie: 173/21_N10/03_125/03 – 155,808 km, autobus typu PN (powszedni_powszedni, niedziela_powszedni); zadanie: 173/03 – 121,046 km, autobus typu PN (powszedni); zadanie: 173/21_N10/03_147/23 – 159,247 km, autobus typu PN (piątek_sobota, sobota_niedziela, powszedni_święto); zadanie: 197/02 – 59,943 km, autobus typu PN (powszedni).
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Menge: 53 834,47 Kilometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie części I, II, III, polegające na wydłużeniu okresu obowiązywania Umowy o maksymalnie 3 miesiące kalendarzowe. Zamawiający zastrzega, iż prawo opcji jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji lub skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, a wykonawcy w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji nie przysługuje żadne roszczenie. Szczegóły w zakresie prawa opcji określa wzór umowy.
Los: LOT-0002
Titel: B. Część II
Beschreibung: zadanie: K/03_134/02_141/17 – 89,024 km, autobus typu SN (powszedni); zadanie: 135/03 – 91,179 km, autobus typu SN (powszedni); zadanie: 135/02 – 53,931 km, autobus typu SN (powszedni); zadanie: 135/01 – 220,456 km, autobus typu SN (powszedni); zadanie: K/09 – 93,710 km, autobus typu SN (powszedni); zadanie: 125/03_105/04_125/7 – 203,259 km, autobus typu SN (sobota);
Interne Kennung: Część II
Menge: 77 315,29 Kilometer
Beschreibung der Optionen: 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie części I, II, III, polegające na wydłużeniu okresu obowiązywania Umowy o maksymalnie 3 miesiące kalendarzowe. Zamawiający zastrzega, iż prawo opcji jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji lub skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, a wykonawcy w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji nie przysługuje żadne roszczenie. Szczegóły w zakresie prawa opcji określa wzór umowy.
Los: LOT-0003
Titel: C. Część III
Beschreibung: zadanie: 141/02 – 191,526 km, autobus typu SN (powszedni szkolny); zadanie: 125/04_141/02 – 281,500 km, autobus typu SN (powszedni ferie i wakacje); zadanie: 141/06 – 252,946 km, autobus typu SN (powszedni szkolny); zadanie: 141/06 – 188,864 km, autobus typu SN (powszedni ferie i wakacje); zadanie: 209/01_182/10_134/03_182/7 – 244,442 km, autobus typu SN (powszedni); zadanie: 134/01_182/05 – 216,327 km, autobus typu SN (powszedni). zadanie: 105/06_125/05 – 202,542, autobus typu SN (powszedni) zadanie: 182/02 - 145,187 km, autobus typu SN (sobota);
Interne Kennung: Część 2
Menge: 149 505,68 Kilometer