2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego i oprogramowania do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku, z podziałem na trzy zadania: zad. 1: Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych z urządzeniami peryferyjnymi. zad. 2: Zakup i dostawa sprzętu multimedialnego. zad. 3: Zakup i dostawa oprogramowania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego i oprogramowania do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku, z podziałem na trzy zadania: zad. 1: Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych z urządzeniami peryferyjnymi zad. 2: Zakup i dostawa sprzętu multimedialnego zad. 3: Zakup i dostawa oprogramowania w ramach realizacji projektu pod nazwą „Podniesienie poziomu kształcenia zawodowego w Rybniku poprzez rozbudowę i wyposażenie pracowni zawodowych realizowanego w ramach Priorytetu X Fundusze Europejskie na Transformację, Działanie 10.14 Infrastruktura szkolnictwa zawodowego w programie Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027”. Roboty objęte są decyzją o pozwoleniu na budowę nr 56/6740/2025 z dnia 25.02.2025 r. Zadanie 1: Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych z urządzeniami peryferyjnymi. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komputerów stacjonarnych z urządzeniami peryferyjnymi do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ. Zad. 2 Zakup i dostawa sprzętu multimedialnego Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu multimedialnego do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ. Zad. 3 Zakup i dostawa oprogramowania Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa oprogramowania do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ. Szczegółowy zakres zamówienia dla poszczególnych zadań określa SWZ z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 291109-2026
Interne Kennung: A.2600.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30237200 Computerzubehör, 30231320 Tastbildschirme, 32322000 Multimediaausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: zad. 2: Zakup i dostawa sprzętu multimedialnego.
Beschreibung: Zad. 2 Zakup i dostawa sprzętu multimedialnego Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu multimedialnego do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ. Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje SWZ z załącznikami.
Interne Kennung: zad. 2: Zakup i dostawa sprzętu multimedialnego.
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: zad. 3: Zakup i dostawa oprogramowania.
Beschreibung: zad. 3: Zakup i dostawa oprogramowania. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa oprogramowania do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ. Wszelkie informacje niezbędne do aktywacji oraz korzystania z dostarczonego oprogramowania, w tym dane dostępowe, klucze licencyjne lub przypisanie licencji do właściwego konta/środowiska Zamawiającego, należy przekazać osobiście lub w formie elektronicznej na adres: informatyk@zseu.pl, zgodnie z zasadami licencjonowania producenta.
Interne Kennung: zad. 3: Zakup i dostawa oprogramowania.
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme