454183-2025 - Wettbewerb
Polen – Zählinstrumente – Zakup dwóch zestawów skanerów 3D w ramach realizacji programu EUAF 2024
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup dwóch zestawów skanerów 3D w ramach realizacji programu EUAF 2024
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa dwóch zestawów skanerów laserowych 3D przeznaczonych do wykorzystania przez techników kryminalistyki Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zakres i warunki jego realizacji został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy – wzór umowy (zwany dalej wzorem umowy), stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungZP/21/2025/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38520000 Scanner
5. Los
LosLOT-0001