454191-2026 - Planung
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych których odbiorcą końcowym są gminy zrzeszone w ramach grupy zakupowej utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin.
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych których odbiorcą końcowym są gminy zrzeszone w ramach grupy zakupowej utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb PPE (oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych) wobec których status odbiorcy końcowego energii elektrycznej (rozumiane w myśl art. 3 pkt 13a ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne) posiadają podmioty zrzeszone w ranmach grupy zakupowej, utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin.
Interne Kennung: Dostawa energii elektrycznej
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia ulic, palców i dróg publicznych których odbiorcą końcowym są gminy zrzeszone w ramach grupy zakupowej utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb PPE (oświetlenie ulic, placów i dróg publicznych) wobec których status odbiorcy końcowego energii elektrycznej (rozumiane w myśl art. 3 pkt 13a ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne) posiadają podmioty zrzeszone w ramach grupy zakupowej, utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin.