2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja sieci wodociągowej z przyłączami, odcinkami łączącymi, połączeniami i odgałęzieniami w ul. Stary Rynek, Bechiego, Królewiecka, Chmielna i Bukowa we Włocławku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (zadanie pn. „Modernizacja sieci wodociągowej z przyłączami, odcinkami łączącymi, połączeniami i odgałęzieniami w ul. Stary Rynek, Bechiego, Królewiecka, Chmielna i Bukowa we Włocławku”) jest wykonanie robót budowlano-montażowych obejmujących modernizację w/w. ulicach bądź w ich fragmentach infrastruktury wodociągowej o łącznej długości około 4,1 km, w tym istniejących sieci wodociągowych z przyłączami, odcinkami łączącymi, połączeniami i odgałęzieniami wraz z przebudową, wymianą i montażem armatury i węzłów wodociągowych (w tym kształtek, zasuw, hydrantów, skrzynek do zasuw i hydrantów, zaworów, itp.) oraz odbudową nawierzchni po wykonanych robotach, odtworzeniem terenu do stanu pierwotnego i wszelkimi robotami towarzyszącymi przebudowie przedmiotowej infrastruktury, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Tom III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w/w przetargu. Kompleksowa realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje również wszelkie prace pomocnicze i towarzyszące, które są konieczne do prawidłowego wykonania robót, tj. prace pomiarowe, rozbiórkowe, roboty ziemne, dostarczenie materiałów, wywóz i utylizacja urobku i materiałów z rozbiórki, próby szczelności, płukanie, dezynfekcja, organizacja i zabezpieczenie placu budowy oraz wszelkie prace przygotowawcze i porządkowe wraz z uporządkowaniem terenu po zakończeniu robót, kosztami opłat za zajęcie terenu oraz opracowaniem dokumentacji powykonawczej po zrealizowaniu robót budowlanych, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Tom III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w/w przetargu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ), w tym Tom II (Wzór umowy) oraz Tom III (Opis Przedmiotu Zamówienia – część A, B i C). Zgodnie z dokumentacją projektową, większość prac modernizacyjnych planowana jest do wykonania metodami bezwykopowymi (w tym w szczególności metodą crackingu, przewiertu sterowanego i przecisku pneumatycznego). Przy czym wszędzie tam, gdzie ze względów technicznych nie będzie możliwe zastosowanie metody bezwykopowej, dopuszczalne będzie w razie konieczności wykonanie modernizacji w wykopie otwartym.
Interne Kennung: 281.40.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielania wybranemu Wykonawcy zamówień o których mowa art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8.Ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego o wartości nie większej niż 10 % zamówienia podstawowego.