454239-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Panki 2026/2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Panki 2026/2027
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Panki 2026/2027 poprzez dostarczenie do wszystkich nieruchomości zamieszkałych pojemników na odpady zmieszane oraz worków lub pojemników na odpady selektywnie zbierane, odbiór i zagospodarowanie wszystkich odpadów z terenu zamieszkałych nieruchomość i Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), w okresie od 01-07-2026r. do 30-06-2027r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 10 do SWZ i projektowane postanowienia umowy stanowiący załącznik nr 11 do SWZ. 3. Szacunkowa ilość przewidywanych do odbioru odpadów wyniesie (+/- 10%) 1 300,00 [Mg].
Interne KennungZBI.271.3.03.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Panki 2026/2027.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Panki 2026/2027 poprzez dostarczenie do wszystkich nieruchomości zamieszkałych pojemników na odpady zmieszane oraz worków lub pojemników na odpady selektywnie zbierane, odbiór i zagospodarowanie wszystkich odpadów z terenu zamieszkałych nieruchomość i Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), w okresie od 01-07-2026r. do 30-06-2027r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 10 do SWZ i projektowane postanowienia umowy stanowiący załącznik nr 11 do SWZ. 3. Szacunkowa ilość przewidywanych do odbioru odpadów wyniesie (+/- 10%) 1 300,00 [Mg]
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Menge1 300 Tonnen