2. Verfahren
Verfahren
Titel: RMK hoonete sise- ja välikoristus
Beschreibung: RMK hoonete sise- ja välikoristus vastavalt riigihanke alusdokumentides kehtestatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung, 90910000 Reinigungsdienste, 77314000 Grundstückspflege, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aegviidu külastuskeskus
Beschreibung: Aegviidu külastuskeskus sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0001
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Los: LOT-0002
Titel: Antsla kontor
Beschreibung: Antsla kontori sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0002
Los: LOT-0003
Titel: Elistvere külastuskeskus
Beschreibung: Elistvere külastuskeskuse sisekoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0003
Los: LOT-0004
Titel: Karula rahvuspargi külastuskeskus
Beschreibung: Karula rahvuspargi külastuskeskuse sisekoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0004
Los: LOT-0005
Titel: Kiidjärve külastuskeskus
Beschreibung: Kiidjärve külastuskeskuse sisekoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0005
Los: LOT-0006
Titel: Kärdla kontori
Beschreibung: Heakorratööd RMK kontori sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0006
Los: LOT-0007
Titel: Laiuse kontor
Beschreibung: Laiuse kontori sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0007
Los: LOT-0008
Titel: Tallinna kontor ja Loodusmaja
Beschreibung: Tallinna kontori ja Loodusmaja sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0008
Los: LOT-0009
Titel: Marana taimla
Beschreibung: Marana taimla sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0009
Los: LOT-0010
Titel: Matsalu rahvuspargi külastuskeskus ja Matsalu teadushoone
Beschreibung: Matsalu rahvuspargi külastuskeskuse ja Matsalu teadushoone sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0010
Los: LOT-0011
Titel: Nõva külastuskeskus
Beschreibung: Nõva külastuskeskuse sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0011
Los: LOT-0012
Titel: Paikuse kontor
Beschreibung: Paikuse kontori sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0012
Los: LOT-0013
Titel: Rava kontor
Beschreibung: Rava kontori sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0013
Los: LOT-0014
Titel: Risti kontor
Beschreibung: Risti kontori sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0014
Los: LOT-0015
Titel: Ristna külastuskeskus
Beschreibung: Ristna külastuskeskuse sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0015
Los: LOT-0016
Titel: Tartu kontor, büroohoone ja taimla
Beschreibung: Tartu kontori, büroohoone ja taimla sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0016
Los: LOT-0017
Titel: Ussimäe kontor
Beschreibung: Ussimäe kontori sise- ja välikoristus. Teenuse osutamise aeg eelduslikult IV kvartal 2026. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0017
Los: LOT-0018
Titel: Valga kontor
Beschreibung: Valga kontori sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0018
Los: LOT-0019
Titel: Varbla kontor
Beschreibung: Varbla kontori sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0019
Los: LOT-0020
Titel: Viimsi kontor ja Viimsi külastuskeskus
Beschreibung: Viimsi kontori ja Viimsi külastuskeskuse sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0020
Los: LOT-0021
Titel: Võru kontor
Beschreibung: Võru kontori sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0021
Los: LOT-0022
Titel: Õisu kontor
Beschreibung: Õisu kontori sise- ja välikoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0022
Los: LOT-0023
Titel: Viljandi seemla
Beschreibung: Viljandi seemla sisekoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0023
Los: LOT-0024
Titel: Vilsandi rahvuspargi külastuskeskus
Beschreibung: Vilsandi rahvuspargi külastuskeskuse sisekoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311022-0024