2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych – szczepienia dla policjantów i pracowników Policji dla województwa zachodniopomorskiego na terenie miasta Szczecina
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej - szczepień ochronnych dla policjantów i pracowników Policji województwa zachodniopomorskiego. 2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. 3. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. 6. Szczegółowe wymagania odnośnie realizacji zamówienia i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: ZZ-2380-81/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Szczepienia dla policjantów i pracowników Policji dla województwa zachodniopomorskiego na terenie miasta Szczecina
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia, zakres, wielkość, ilość zamówienia zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ 2. Szczegółowe wymagania odnośnie realizacji zamówienia i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.