454331-2026 - Wettbewerb
Polen – Bremsbacken – SKMMU.086.18.26 - Sukcesywne dostawy do siedziby odbiorcy na paletach żeliwnych wstawek hamulcowych z dylatacjami typu DO-B-380 – 23 040 szt.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSKMMU.086.18.26 - Sukcesywne dostawy do siedziby odbiorcy na paletach żeliwnych wstawek hamulcowych z dylatacjami typu DO-B-380 – 23 040 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są „sukcesywne dostawy do siedziby odbiorcy na paletach żeliwnych wstawek hamulcowych z dylatacjami typu DO-B-380 – 23 040 szt. z dylatacjami wykonanymi zgodnie z normą ZN-07/PKP Cargo 8, wykonanie z żeliwa wysokogatunkowego P10, spełniające wymagania normy ZN-07 PKP Cargo 4".
Interne KennungSKMMU.086.18.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34322500 Bremsbacken
5. Los
LosLOT-0000
TitelSKMMU.086.18.26 - sukcesywne dostawy do siedziby odbiorcy na paletach żeliwnych wstawek hamulcowych z dylatacjami typu DO-B-380 – 23 040 szt.
BeschreibungSukcesywne dostawy do siedziby odbiorcy na paletach żeliwnych wstawek hamulcowych z dylatacjami typu DO-B-380 – 23 040 szt. z dylatacjami wykonanymi zgodnie z normą ZN-07/PKP Cargo 8, wykonanie z żeliwa wysokogatunkowego P10, spełniające wymagania normy ZN-07 PKP Cargo 4”.