2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf, implementatie en onderhoud SHV applicatie
Beschreibung: Aanschaf, implementatie, onderhoud applicatie t.b.v. schuldhulpverlening 500000
Interne Kennung: 2024-472
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze procedure wordt toegepast naar aanleiding van een eerder mislukte aanbesteding met TenderNed-kenmerk 511594. Bij die aanbesteding is slechts één ongeschikte inschrijving ontvangen die als ongeldig is aangemerkt en volledig niet aansloot op hetgeen was uitgevraagd. Bovendien ontbraken diverse voorgeschreven documenten en waren andere niet voorgeschreven documenten toegevoegd. Op basis hiervan is de gemeente van mening dat doorgeschakeld kan worden naar de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging op grond van artikel 2.32 Aw 2012. De gemeente heeft een marktverkenning gedaan waarbij in eerste instantie gebleken is dat twee leveranciers alle in de mislukte aanbesteding gevraagde functionaliteiten zouden kunnen leveren, waarbij met name de cruciale opleverdatum van 1 januari 2026 onderwerp van gesprek was aangezien dit een harde datum is die aan de gemeenteraad is toegezegd. Daarbij is vervolgens gebleken dat slechts één leverancier de volledige oplevering vóór 1 januari 2026 zou kunnen realiseren. Om die reden is de gemeente voornemens met deze laatste leverancier in onderhandeling te treden om tot een overeenkomst te komen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aanschaf, implementatie, onderhoud applicatie
Beschreibung: Aanschaf, implementatie en onderhoud applicatie tbv schuldhulpverlening 500000
Interne Kennung: 1