See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce Domova pro seniory, Jiráskova ul., Broumov
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je výběr nejvhodnější nabídky účastníka, se kterým bude dále uzavřena smlouva o dílo spočívající v provedení stavebních prací za účelem přestavby a rozšíření domova pro seniory v Broumově. Dílem, ve výše zmíněné smlouvě o dílo, se rozumí stavební i technologická část stavby provedená podle projektové dokumentace - úplné a bezvadné provedení všech stavebních a montážních prací včetně dodávek potřebných materiálů, strojů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení díla, dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou stavebních a montážních prací, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné např. zařízení staveniště, bezpečností opatření apod., a to v celém rozsahu zadání, který je vymezen projektovou dokumentací, určenými standardy a obecně technickými požadavky na výstavbu.
Interne Kennung: Rekonstrukce Domova pro seniory, Jiráskova ul., Broumov
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215000 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheits- und Sozialwesen, für Krematorien und öffentliche Toiletten
5. Los
Los: LOT-0001