2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA- Uitgebreide Gevaren Verzekering (Brandverzekering) - Gemeente Hellendoorn
Beschreibung: De huidige Uitgebreide gevarenverzekering van de Gemeente Hellendoorn loopt per 1 oktober 2026 af. De Gemeente Hellendoorn wenst de Uitgebreide gevarenverzekering Europees aan te besteden. De opdracht zal worden aangeboden als één perceel, zijnde de Uitgebreide gevarenverzekering voor de eigendommen van de Gemeente Hellendoorn. De opdracht omvat een Overeenkomst met een looptijd van 36 maanden vanaf 1 oktober 2026, waarbij de premievervaldatum op 1 oktober 2027 en de contract vervaldatum op 1 oktober 2029 worden gesteld. De opdrachtgever heeft de mogelijkheid tot verlenging voor 36 maanden na wederzijds akkoord. volgt
Interne Kennung: 2026-009069
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nieuwe gemeentelijke gebouwen kunnen aan de opdracht worden toegevoegd als hiervoor een brandverzekering van toepassing is.