See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitoringi obszarów Natura 2000 i rezerwatów przyrody na terenie województwa mazowieckiego w 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu przyrodniczego i sporządzenie ekspertyzy przyrodniczej, przedstawiającej ocenę stanu zachowania przedmiotów ochrony obszarów Natura 2000 oraz monitoringu przyrodniczego w rezerwatach przyrody w zakresie ich celów ochrony. Zamówienie zostało podzielone na pięć części.
Vorherige Bekanntmachung: 187665-2025
Interne Kennung: WPN-II.261.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Stawy w Żabieńcu PLH140039 -płazy
Beschreibung: Przeprowadzenie monitoringu przyrodniczego przedstawiającego ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Stawy w Żabieńcu PLH140039 -płazy
Interne Kennung: WPN-II.261.2.2025 - cz. I
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Monitoring siedlisk przyrodniczych w rezerwatach przyrody Dybanka, Grądy Osuchowskie, Łęgacz nad Jeziorką, Skulskie Dęby i Wolica w zakresie ich celów ochrony
Beschreibung: Przeprowadzenie monitoringu siedlisk przyrodniczych w rezerwatach przyrody Dybanka, Grądy Osuchowskie, Łęgacz nad Jeziorką, Skulskie Dęby i Wolica w zakresie ich celów ochrony.
Interne Kennung: WPN-II.261.2.2025 - cz. II
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Monitoring siedlisk przyrodniczych w rezerwatach przyrody Ciszek, Dęby Biesiadne im. Mariana Pulkowskiego, Rogalec, Starodrzew Dobieszyński i Tomczyce w zakresie ich celów ochrony
Beschreibung: Przeprowadzenie monitoringu siedlisk przyrodniczych w rezerwatach przyrody Ciszek, Dęby Biesiadne im. Mariana Pulkowskiego, Rogalec, Starodrzew Dobieszyński i Tomczyce w zakresie ich celów ochrony
Interne Kennung: WPN-II.261.2.2025 - cz. III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Monitoring siedlisk przyrodniczych w rezerwatach przyrody Ługi Helenowskie, Majdan, Olszyny, Piotrowe Pole i Puszcza u źródeł Radomki w zakresie ich celów ochrony
Beschreibung: Przeprowadzenie monitoringu siedlisk przyrodniczych w rezerwatach przyrody Ługi Helenowskie, Majdan, Olszyny, Piotrowe Pole i Puszcza u źródeł Radomki w zakresie ich celów ochrony.
Interne Kennung: WPN-II.261.2.2025 - cz. IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V - Monitoring siedlisk przyrodniczych w rezerwatach przyrody Kaliniak, Mingos, Podgórze, Surowe, Tabory, Zabuże w zakresie ich celów ochrony
Beschreibung: Przeprowadzenie monitoringu siedlisk przyrodniczych w rezerwatach przyrody Kaliniak, Mingos, Podgórze, Surowe, Tabory, Zabuże w zakresie ich celów ochrony
Interne Kennung: WPN-II.261.2.2025 - cz. V