See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyroby medyczne Ortopedia - cz. I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych Ortopedia cz.I - objętego zadaniem nr 1 - 21
Interne Kennung: SZW/DZP/40/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 1 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 1 i 1 A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako "prawo opcji" jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający w ramach prawa opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji do 30% wartości zamówienia podstawowego – zgodnie ze wzorem umowy stanowiącym zał. nr 4 A do SWZ - wzór umowy - z depozytem oraz zał. nr 4 B do SWZ - wzór umowy - bez depozytu.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 2 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 2 i 2 A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 3 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 3 i 3 A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 4 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 4 i 4A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 5 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 5 i 5A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 6 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 6 i 6A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 7 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 7 i 7A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 8 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 8 i 8A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 9 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 9 i 9A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 10 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 10 i 10A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 11 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 11 i 11A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 12 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 12 i 12A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 13 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 13 i 13A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 14 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 14 i 14A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 15 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 15 i 15A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 16 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 16 i 16A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 17 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 17 i 17A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 18 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 18 i 18A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 19 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 19 i 19A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 20 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 20 i 20A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 21 -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ (tabela 21 i 21A) / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 21