45456-2024 - Wettbewerb
Polen – Helium – Sukcesywne dostawy ciekłego helu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy ciekłego helu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ciekłego helu w ilości do 12.000 litrów przez okres 12 miesięcy, liczony od daty zawarcia umowy, zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza możliwość zamówienia mniejszej ilości ciekłego helu, ale w ilości nie mniejszej niż 8.400 litrów. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w związku ze zmniejszeniem wolumenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: DZP/ZP/1/IFPAN/2024/JRK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111300 Helium
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 12 000 Liter