2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup filtrów oleju, paliwa i powietrza dla Jednostek Wojskowych i Instytucji będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
Beschreibung: Zakup filtrów oleju, paliwa i powietrza dla Jednostek Wojskowych i Instytucji będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42913000 Öl-, Benzin- und Luftansaugfilter
5. Los
Los: LOT-0002