454633-2026 - Wettbewerb
Lettland – Brennstoffe auf Holzbasis – Malkas piegāde 2026./2027.gada apkures sezonai Krāslavas novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Malkas piegāde 2026./2027.gada apkures sezonai Krāslavas novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Beschreibung: Malkas piegāde 2026./2027.gada apkures sezonai Krāslavas novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Interne Kennung: DPPA 2026/13
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111400 Brennstoffe auf Holzbasis
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Malkas piegāde Dagdas pilsētas un pagastu apvienībai – I
Los: LOT-0002
Titel: Malkas piegāde Dagdas pilsētas un pagastu apvienībai – II
Los: LOT-0003
Titel: Malkas piegāde Krāslavas novada Izglītības pārvaldei
Los: LOT-0004
Titel: Malkas piegāde Krāslavas novada Labklājības pārvaldei
Los: LOT-0005
Titel: Malkas piegāde Krāslavas pagastu apvienības pārvaldei