2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ J. Vodňanského - stavba
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení a obstarání veškerých prací nutných k výstavbě, úplnému dokončení a zprovoznění stavby „ZŠ J. Vodňanského - stavba“, která je výsledkem stavebních a montážních prací a související projektové a inženýrské činnosti vytvářející jednotný celek, který je sám o sobě dostatečný k plnění hospodářské nebo technické funkce, a to v rozsahu specifikovaném Zadávací dokumentací včetně příloh. Předmětem díla je nejen novostavba základní školy na Praze 7, ale i úpravy okolních ploch. Dílo bude realizováno v rozsahu Projektové dokumentace novostavby školy, která je přílohou č. 6.a a 6.b této ZD a v souladu s: - Rozhodnutím Stavebního úřadu Úřadu městské části Praha 7 ze dne 30. 12. 2024, č.j. MČ P7 216725/2024/SU/Vm, jehož předmětem je schválení stavebního záměru výše uvedené stavby a povolení výjimky pro tuto stavbu; - Rozhodnutím Magistrátu hlavního města Prahy, odbor stavebního úřadu ze dne 18. 9. 2025, č.j. MHMP 957115/2025, jehož předmětem je společné povolení záměru výše uvedené stavby, povolení výjimky z požadavků vyhlášky č. 389/2009 Sb., a povolení kácení dřevin s povinností náhradní výsadby, (dále také jako „Rozhodnutí“) a všemi závaznými stanovisky pro vydání rozhodnutí o povolení stavebního záměru a realizaci stavby.
Interne Kennung: SZ MČ P7 222384/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315300 Bauabnahme, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45262200 Fundamentierungsarbeiten und Brunnenbohrungen, 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262200 Fundamentierungsarbeiten und Brunnenbohrungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71315300 Bauabnahme, 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedeno v zadávací dokumentaci.