454702-2025 - Ergebnis
Polen – Schulmöbel – Dostawa i montaż wyposażenia i pomocy dydaktycznych do 6 szkół podstawowych na terenie gminy i miasta Nisko-2) Część 2: Dostawa mebli do pracowni STEAM
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż wyposażenia i pomocy dydaktycznych do 6 szkół podstawowych na terenie gminy i miasta Nisko-2) Część 2: Dostawa mebli do pracowni STEAM
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0001
Titel2) Część 2: Dostawa mebli do pracowni STEAM
Interne KennungZP.271.38.2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel