2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trapliften gemeente Arnhem
Beschreibung: Gemeente Arnhem wil een raamovereenkomst sluiten met één ondernemer voor de levering, het onderhoud, de installatie van trapliften voor de duur van vier jaar met een optie tot verlenging vier maal met één jaar. ca 150 trapliften per jaar
Interne Kennung: 4835803
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44115600 Treppenaufzüge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Arnhem wil een raamovereenkomst sluiten met één ondernemer voor de levering, het onderhoud, de installatie van trapliften voor de duur van vier jaar met een optie tot verlenging vier maal met één jaar. nog invullen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: --