2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor het selecteren van een partner voor busreizen
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbesteding is om met één geschikte Opdrachtnemer een raamovereenkomst aan te gaan voor busvervoer. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese Aanbesteding volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding’ het uitgangspunt is. Met deze aanbesteding wenst de Aanbestedende dienst een Inschrijver te contracteren die in staat is de dienstverlening naar behoren (kwalitatief en concurrerend) te leveren, conform de eisen die in deze aanbestedingsdocumenten zijn vermeld. Een inschrijving die betrekking heeft op onderdelen van de aanbesteding wordt niet in behandeling genomen. De raming van de opdracht bedraagt circa € 200.000,- per jaar.
Interne Kennung: GSF25BUS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Europese aanbesteding voor het selecteren van een partner voor busreizen.
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. De Aanbestedende dienst acht het noodzakelijk om voor de gehele organisatie de aanbesteding samen te voegen. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om voor de Aanbestedende dienst één raamovereenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 24 maanden, met tweemaal een optionele verlenging van 24 maanden.