454751-2026 - Ergebnis
Polen – Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbiórki widowni i budowy nowej z zadaszeniem oraz lokalem użytkowym wraz z remontem muszli koncertowej w Parku Skaryszewskim – ul. Międzynarodowa 67
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbiórki widowni i budowy nowej z zadaszeniem oraz lokalem użytkowym wraz z remontem muszli koncertowej w Parku Skaryszewskim – ul. Międzynarodowa 67
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbiórki widowni i budowy nowej z zadaszeniem oraz lokalem użytkowym wraz z remontem muszli koncertowej w Parku Skaryszewskim – ul. Międzynarodowa 67 w postaci: wykonania kompleksowego opracowania wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zamierzenia budowlanego polegającego na rozbiórce (wyburzeniu) istniejącej widowni oraz budowie nowej widowni wraz z zadaszeniem i lokalem użytkowym zlokalizowanym pod widownią, a także remoncie istniejącej muszli koncertowej wraz z zapleczem, na terenie Parku Skaryszewskiego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie, przy ul. Międzynarodowej 67, na działce ewidencyjnej nr 4/3 obręb 3-01-02. 2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: a) wykonanie rozpoznania stanu istniejącego (wizja lokalna, analiza materiałów Zamawiającego), inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej i branżowej oraz rozpoznania pod rozbiórkę, b) opracowanie projektu rozbiórki istniejącej widowni wraz z załącznikami formalnoprawnymi (zgłoszenie/pozwolenie – zgodnie z kwalifikacją), c) opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy nowej widowni z zadaszeniem i lokalem użytkowym pod widownią (wraz z rozwiązaniami bezpieczeństwa użytkowania, ewakuacji, dostępności, ppoż.), przy czym nowa widownia musi zostać zaprojektowana w obrysie (rzucie) i gabarytach zbliżonych do istniejącej widowni przeznaczonej do rozbiórki, z dopuszczeniem korekt wynikających wyłącznie z przepisów prawa, wymagań bezpieczeństwa, dostępności, uwarunkowań konserwatorskich, ochrony zieleni oraz warunków terenowych; liczba miejsc dla publiczności nie może być mniejsza niż liczba miejsc istniejącej widowni ustalona w ramach Etapu I, d) opracowanie dokumentacji remontu istniejącej muszli koncertowej wraz z zapleczem (w tym: rozpoznanie przyczyn zawilgoceń/przecieków i rozwiązania naprawcze, instalacje dla funkcji scenicznej, infrastruktura reżyserki, ewentualny demontaż krat/elementów – po potwierdzeniu), e) uwzględnienie w dokumentacji projektowej zagadnień związanych z odbiorem dźwięku w relacji scena–widownia, poprzez przyjęcie odpowiednich rozwiązań materiałowych i przestrzennych, w zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania obiektu, f) uzyskanie wymaganych uzgodnień/opinii/decyzji (w tym konserwatorskich), g) oraz wsparcie Zamawiającego w postępowaniu na roboty budowlane i nadzór autorski, h) opracowanie opisu przedmiotu zamówienia na roboty budowlane, sporządzonego na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej, w sposób zgodny z ustawą Prawo zamówień publicznych, umożliwiający przeprowadzenie odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych.
Vorherige Bekanntmachung311304-2026
Interne KennungZP/PN/U/11/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71220000 Architekturentwurf, 71319000 Gutachterische Tätigkeit, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001