454792-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej trakcyjnej na potrzeby zasilania obiektów stacjonarnych systemu SOWAG
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej trakcyjnej na potrzeby zasilania obiektów stacjonarnych systemu SOWAG
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na cele trakcyjne w elektrycznych punktach Systemu Ogrzewania Składów Wagonowych pociągów (SOWAG) będących w zarządzaniu Zamawiającego zlokalizowanych na terenie Zakładów Zamawiającego, potwierdzona gwarancjami pochodzenia z odnawialnych źródeł energii (OZE). 2. Dostawa energii elektrycznej jest rozumiana jako bezpośrednia sprzedaż energii elektrycznej przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego oraz przeniesienie własności energii elektrycznej w miejscach dostarczania (PPE) w ilościach wskazanych przez układy pomiarowo-rozliczeniowe wraz z zapewnieniem usługi bilansowania handlowego. 2. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 1 w do Specyfikacji Warunków Zamówienia dotyczącej niniejszego postępowania (zwanej dalej "SWZ"), opublikowanej na platformie zakupowej Zamawiającego https://pkpintercity.eb2b.com.pl).
Interne Kennung25/WNP-030500/ITiUP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na cele trakcyjne w elektrycznych punktach Systemu Ogrzewania Składów Wagonowych pociągów (SOWAG) będących w zarządzaniu Zamawiającego zlokalizowanych na terenie Zakładów Zamawiającego, potwierdzona gwarancjami pochodzenia z odnawialnych źródeł energii (OZE). 2. Dostawa energii elektrycznej jest rozumiana jako bezpośrednia sprzedaż energii elektrycznej przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego oraz przeniesienie własności energii elektrycznej w miejscach dostarczania (PPE) w ilościach wskazanych przez układy pomiarowo-rozliczeniowe wraz z zapewnieniem usługi bilansowania handlowego. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 1 w do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji polegające na: 1) możliwości przedłużenia okresu obowiązywania umowy maksymalnie o 12 miesięcy albo do wyczerpania maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy; 2) możliwości zwiększenia dostaw energii elektrycznej, przy czym przez zwiększenie dostaw energii elektrycznej rozumie się zwiększenie ilości dostarczonej energii elektrycznej dla punktów PPE wskazanych w Załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ). Wartość prawa opcji nie przekroczy 60 % maksymalnego zobowiązania Zamawiającego z tytułu realizacji umowy w sprawie zamówienia.