See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: L016 - School- en kantoormeubilair
Beschreibung: Perceel 1: • Leveren van meubelstukken t.b.v. de inrichting van onderwijsruimten. • Leveren van meubelstukken (exclusief cabines) t.b.v. de inrichting van kantoor- en vergaderomgeving. • Aanverwante dienstverlening. Perceel 2: • Leveren van cabines t.b.v. de inrichting van onderwijsruimten. • Leveren van cabines t.b.v. de inrichting van kantoor- en vergaderomgeving. • Aanverwante dienstverlening. De geschatte omvang van de raamovereenkomsten is lastig te bepalen. Informatie over het verleden geeft een inzicht, waar op geen enkele wijze rechten aan ontleend kunnen worden. Deze informatie is opgenomen in de Aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: L016
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: School- en kantoormeubilair
Beschreibung: School- en kantoormeubilair .
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanverwante dienstverlening.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Cabines
Beschreibung: Cabines .
Interne Kennung: 2